Акриловий вкладиш чарівне перетворення ванної Як хочеться зануритися в теплу воду з ароматною піною, або сіллю, розслабитися і насолодитися цілющою силою води. Але що робити, якщо комплексний ремонт з заміною ванни і кахельної плитки на даний момент не можливий, а нова ванна потрібна вже прямо зараз?

Це просто, як все геніальне, і що важливо – недорого!

Встановивши акриловий вкладиш, майстри легко перетворять чавунні або сталеві «стареньку» в новеньку, сяючу акрилову красуню.

Акриловий вкладиш – що це таке?

Акриловий вкладиш – результат розробок хімічної промисловості. Як продукт, він з'явився на ринку у зв'язку із розвитком напрямку полімерів. Вкладиші виготовляють з листів екологічно чистого двошарового полімерного матеріалу з поверхневим акриловим шаром.

Акриловий вкладиш чарівне перетворення ванної
Акриловий вкладиш чарівне перетворення ванної

Акриловий вкладиш. Причини популярності

Акриловий вкладиш легкий, як і всі полімери. Максимальна маса найбільшого примірника досягає 70 кг, що істотно знижує вартість вантажно-розвантажувальних робіт, доставки та монтажу.

Структура верхнього шару (поліметилметакрилат) – гладка, глянсова і непориста служить відмінною гігієнічної поверхнею, має гарну міцність і жорсткість.

Акриловий вкладиш монтується шляхом вклейки, тому розміри ванни зберігаються.

Відпадає необхідність міняти нижній ряд кахлів, що є великою перевагою в порівнянні з процесом заміни старої ванни на нову.

Вода у ванну з акриловим вкладишем тече майже безшумно, в той час як в сталеву падає з гуркотом Ніагарського водоспаду.

Виробники гарантують термін служби 15 – 20 років.

Акриловий вкладиш чарівне перетворення ванної
Невеликі подряпини на акрилі легко відновлюються з допомогою полірувальних засобів.

Є можливість вибрати колір вкладиша в залежності від дизайну ванної кімнати.

Акриловий вкладиш. Як доглядати?

Доглядаючи за акриловим вкладишем категорично не можна використовувати абразивні засоби, а також засоби, що містять спирт та інші розчинники. Для чищення застосовують звичайне мило і м'яку губку. Плями від іржавої води відмінно відтирається лимонним соком, або 9% розчином столового оцту.