Як правильно зняти з поверхні стельову плитку Плитка для стелі це досить гарний і недорогий обробний матеріал, але зате дуже тендітний. При механічних впливах плитка дуже легко деформується і втрачає свій привабливий вигляд.

Особливо та плитка, яка зроблена з пінопласту і не покритий ламінованим покриттям. Якщо старий обробний матеріал більше не виглядає гарним і тільки псує вигляд кімнати, то його необхідно замінити новим. Для того щоб це зробити спочатку необхідно буде позбутися від старого оздоблювального матеріалу. Якщо хтось не знає, як правильно знімати плитку, то ця стаття зможе допомогти з докладною і покрокової інструкцією.

Інструкція

Насамперед необхідно подбати про всю меблів, яка знаходиться в приміщення. Щоб під час процесу не забруднити й не забруднити всю меблі треба буде винести в іншу кімнату. Якщо меблі, дуже велика і не підйомна, то єдине, що можна буде зробити це добре і зі всіх сторін прикрити її поліетиленовою плівкою.

Потім потрібно приготувати всі необхідні інструменти і предмети особистої безпеки. Наприклад, потрібні сміттєві мішки, для складання в них знятої плитки. Також потрібен буде шпатель, сходи або драбина, респіратор і ємність з водою і відро. Що стосується одягу, то вона теж повинна бути робочою, і щоб її було не шкода забруднити або викинути. Всім відомо, що пил може проникати куди завгодно, і тому рекомендовано прикрити день товстим матеріалом, щоб бруд не потрапила на всю квартиру.

Як правильно зняти з поверхні стельову плитку
Надівши респіратор можна приступити до роботи. Плитку необхідно отскабливать з допомогою шпателя з поверхні стелі. Так як пінопласт м'який, то, швидше за все ні яких проблем з його видаленням не виникне. Час на дану процедуру потрібно дуже мало. Тільки врахуйте, що краще не поспішати і не намагатися зняти плитку разом з клеєм. До видалення з поверхні клейового шару потрібно приступати тільки після повного зняття самої плитки. І щоб видалити шар клею доведеться докласти трохи більше зусиль і знімати його разом з невеликим шаром штукатурки.

На завершення поверхню стелі рекомендовано покрити шпаклівкою, щоб вона була рівною і однотонним. Якщо новий стеля буде підвісних або натяжних, то більше ніяких дій не потрібно. Але от якщо на поверхню буде прикріплюватися якийсь новий отбелочный матеріал, то доведеться ще фарбувати стелю спеціальною грунтовкою.