Вибираємо правильний покрівельний матеріал Вибираємо кращий покрівельний матеріал – гнучка черепиця (гнучка)

Сьогодні будівельний ринок Росії рясніє широким асортиментом бітумної черепиці різних форм, моделей, стильових і колірних рішень.

Саме із-за великої різноманітності її видів та унікальних колекцій можна легко підібрати потрібний тип покрівельного матеріалу ідеально поєднується з будь-яким декором фасаду: сайдингом, незайманих деревом, природним каменем, керамогранітом або венеціанською штукатуркою.

Що таке бітумна черепиця

Якісна бітумна черепиця (так званий шинглас, бітумна черепиця, м'яка черепиця, гонт) - це красивий покрівельний матеріал, який утворює на односхилих і багатоскатних дахах будь-яких конструкцій герметичне покриття і укрывающее їх розкішним суцільним килимом, що імітує луску.

Виготовляється з полімерно-бітумної маси, що має армовану основу з склополотна, органічної целюлози (повсті) або склотканини з введенням спеціальних полімерних добавок (наприклад, SBS-модифікаторів) додають ґонтам довговічність, еластичність, м'якість і теплостійкість.

Випускається у вигляді багатошарового плоского листа невеликого розміру (стандарт 100х33см), в якому один край має фігурний виріз різних геометричних форм: прямокутної, лускатої, хвилеподібною, овальної, шестикутних сот і більш складних, що забезпечує герметичність і легкість монтажу.

Дізнаємося головні особливості м'якої черепиці

 • Унікальність гнучкої черепиці у двосторонньому покритті шарами високотехнологічного полімеризованого бітуму.

 • Пластичність покрівельних плиток дозволяє при монтажі повторювати будь-які вигини даху і оперативно облягати навіть нестандартні елементи.

 • Гонти не бояться сильних морозів, спеки і негативних впливів навколишнього середовища.

 • Привабливість зовнішнього вигляду, створювана за рахунок використання різного спектру кольорів і відтінків покриття.

 • Водонепроникність. Висока ремонтопридатність і ступінь шумоізоляції.

 • Мала вага, не надає потужного навантаження на кроквяну конструкцію покрівлі.

 • Застосування тільки високоякісного бітуму, не має сторонніх запахів.

 • Володіння високою теплостійкістю, що виключає розплавлення і відповідно підтікання бітумно-полімерної маси при високих температурах в жаркий літній сезон.

 • Мінімальний відсоток відходів при монтажі покрівель складних конфігурацій.

 • Тривалий експлуатаційний термін (до 50 років і більше).

 • Виробники бітумної черепиці

  В наші дні важливу нішу на російському ринку покрівельних покриттів, таких як гнучка черепиця, займають три світових виробника:
  - спільна іспано-російська компанія «Shinglas»;
  - фінська фірма «Katepal»;
  - бельгійська компанія «IKO», що виготовляє м'яку черепицю під своїм брендом на 14 заводах, розташованих в різних куточках США, Європи і Канади.

  Серед вітчизняних виробників особливою популярністю користується бітумна черепиця марки Шинглас, постачальником якої є провідна російська фірма-виробник «Техноніколь».

  Інші виробники і продавці представлені в цьому електронному каталозі покрівельних матеріалів.

  Секрети правильного вибору гнучкої черепиці

  Вибираємо правильний покрівельний матеріал
  Звичайно, на ринку функціонують і багато інші фірми-виробники, але якість їх продукції викликає сумніву, так як частка продажів не велика. А це означає, що у вас можуть надалі виникнути проблеми. Тому при виборі високотехнологічного покрівельного матеріалу краще всього звертатися до допомоги професіоналів.

  Для полегшення орієнтування в багатому асортименті пропонованої продукції слід знати, що бітумна черепиця відноситься до різних цінових категорій: преміум-клас, середній клас, еліт-клас і економ-клас. Вибираючи даний покрівельний матеріал, намагайтеся грамотно розподілити власні кошти.

  Враховуйте те, що:
  - гонт покрівельний з мінеральною крихтою дешевше покриття з базальтовими гранулами;
  - вартість вітчизняної покрівельної плитки – значно менше імпортної;
  - ціна одноколірної м'якої черепиці нижче вартості багатобарвної.

  Якщо ви живете в прибережних зонах з сильними і різкими вітрами, намагайтеся вибирати покрівельний матеріал в комплекті з добірними елементами, такими як спеціальні цвяхи. Крім цього накривайте покрівлю у теплий період року, для того щоб складові гнучких шингласов могли надійно «склеиться» та утворити єдиний герметичний килим.

  Отримати потрібну інформацію та консультацію про гідному виборі кращої бітумної черепиці можна в спеціальному розділі будівельного порталу «Ремонт Онлайн». У каталозі представлені останні новинки на гнучку черепицю від багатьох торгових об'єктів Казані! Телефонуйте! Звертайтеся! Подробиці у наших професійних менеджерів!