Вибираємо змішувач для ванної кімнати kafel-santehnika.com кімнати стає все привабливішим і зручніше у використанні. Варто вибирати серед них ті, які чудово виглядають, добре працюють і економлять воду, а, значить, і наші гроші.

Від асортименту kafel-santehnika.com на ринку може запаморочитися голова. Успіхом користуються ті, які відрізняються округлими, сучасними формами і плавними лініями, а також гладкою поверхнею, завдяки якій їх легко утримувати в чистоті. Часто вибираються пристрої прості, оформлені в стилі мінімалізму, що відрізняються формою прямокутного паралелепіпеда або куба. Корпус змішувача зазвичай виготовляють з латуні, головку – з кераміки. Цікавий ефект можна отримати з допомогою комбінування матеріалів різної фактури, наприклад, матовою і глянсовою або завдяки вставкам з іншого матеріалу.

Скільки ручок?

Спочатку давайте подумаємо про те, скільки ручок повинен мати змішувач, керуючись при виборі не тільки зовнішнім виглядом, але і функціональністю. В цьому відношенні змішувачі діляться на одно - і дворучні, причому більшою популярністю користуються перші. Вони зручніші у використанні і прості в обслуговуванні. З допомогою однієї ручки ви встановлюєте температуру води (рух по горизонталі), а також інтенсивність її потоки (рух по вертикалі). Ці змішувачі дозволяють набагато швидше регулювати подачу води, що скорочує її витрата.

Настінний або вертикальний?

Змішувач може кріпитися до стіни або встановлюватися безпосередньо в саме обладнання – ванну або раковину. Від способу установки залежать деякі особливості використання і задоволення індивідуальних потреб споживача.

А може вбудований?

Цей тип змішувача особливо рекомендуються для душових кабін, так як займає менше місця, ніж настінний. Хоча, звичайно, можна монтувати його і над ванною або раковиною. Його великою перевагою є те, що окремі частини, такі, як труби і з'єднання, заховані в стіні. Такий змішувач складається з елементів прихованого і накладного монтажу. Перший використовується для установки в стіні і підключення до нього труб з водою (гарячої та холодної). Він повинен бути дуже міцним і герметичним, так як її заміна буде коштувати багатьох зусиль. Елемент для настінного монтажу встановлюється тільки після опорядження стін (наприклад, після укладання плитки), у зв'язку з цим він є єдиною видимою частиною пристрою.

Розташування інших частин залежить від місця кріплення змішувача і наших переваг. Зрозуміло, що одна модель буде доречна над ванною, а інша – в душовій кабіні. Елементи прихованого і зовнішнього монтажу, найчастіше, купуються окремо, проте краще придбати все від одного виробника. Тоді у нас буде впевненість у повній відповідності деталей.

Економія води.

Щоб рахунки за воду не доставляли неприємних сюрпризів, варто купувати хороше обладнання. Що слід враховувати під час вибору?

Аератор (сітчастий фільтр на кінці) сприяє змішуванню витікаючої води з повітрям, завдяки чому потік здається більш насиченим. Він використовується в більшості змішувачів і знижує витрату води, принаймні, на 15%.

Змішувач термостатичний. Він стоїть витрат з його придбання, оскільки дозволяє отримати значну економію. Налаштовується на отримання постійної температури води на виході. Доступний у версіях для раковини, ванни і душової. У цій останній він використовується найчастіше – постійна температура струменя в душовій кабіні забезпечує високий комфорт купання.

Блокування. Наявність обмежувачів струменя і температури води призводять до того, що напір блокується на рівні, найчастіше, близько 60% від максимального, а температура – на рівні 38°C. Це економно і зручно.

Змішувач безконтактний. Струмінь з'являється тоді, коли ми помістимо руки під носик і вимикається через заданий час або в момент відводу долоні. Таке рішення дозволяє здійснювати досить велику економію.