Типи покрівлі що краще саме для вас Почніть пошук з виду черепиці, необхідного вам. Для того, щоб знати, який з цих типів підходить для вашого будинку, треба розібратися, як кожен функціонує і в чому їх сильні сторони.

Є чотири види черепиці для покрівлі, а щоб дати вам загальне уявлення про всіх них, нижче наведені деякі короткі відомості для кожного. Також при виборі покрівлі, важливе місце займають www.factum-ural.ru, які і забезпечують довговічність даху, за рахунок звільнення від опадів.

Дерево

Більш відома як гонт, дерев'яна покрівля виготовляється з різних порід деревини: сосна, смерека, кедр. Кольори цієї черепиці яскравий сяючий протягом першого часу установки, але після першого року використання сіріє, що робить його менш привабливим. Інші мінуси деревини як черепиці - ламкість, деформація і жолоблення. Таким чином, в подальшому рекомендується її заміна через 10 років або навіть менше того.

Типи покрівлі що краще саме для вас
Типи покрівлі що краще саме для вас

Сланець

Широко відомий, як кам'яна черепиця, дуже стійкий і міцний. Хоча цей тип черепиці широко визнано, що багато його не використовують, так як він має тенденцію легко ламатися і досить складний в роботі. Ті, хто використовує сланець, обожнюють його природний і оригінальний вигляд.

Асфальт

Серед всіх видів черепиці цей найбільш широко використовується. Асфальт виготовляється з паперу, скла або волокна і володіє особливою міцністю. Ця покрівля може прослужити до двадцяти років.

Ламіновані покрівельні покриття

Типи покрівлі що краще саме для вас
Як і асфальт на бітумі, ламінована бітумна черепиця також починає домінувати на ринку. Цей тип покрівлі володіє особливостями, які забезпечують чарівність, привабливість і характер будь-якому будинку. Вироблені з використанням декількох різних матеріалів, ламіновані покрівельні плитки з легкістю привнесуть елегантність у ваш побут за набагато меншу ціну.

Якщо ви думаєте, що не можете справитися з установкою самостійно, кращим варіантом буде звернутися до послуг професійної покрівельної компанії.

Перш ніж вирішити, яку покрівельну наймати компанію, ви повинні переконатися, що компанія стабільна, має бізнес-ліцензії і постійний адресу з номером телефону. Перед укладанням договору з постачальником послуг розгляньте оцінки компанії в руслі страхування, кваліфікації та інформації про сертифікат.