Стіни у ванній який варіант краще вибрати анная, як відомо, від всіх інших кімнат дуже серйозно відрізняється, перш за все, своїм особливим, надто вологим мікрокліматом. Саме з-за цього, в ході безпосереднього підбору найбільшою мірою підходить для обробки стінових поверхонь, досить багато господарі часто якраз і стикаються з досить істотними труднощами.

І це, без сумніву, зовсім не випадково, адже тут застосовуються матеріали обов'язково повинні бути не тільки досить привабливими, але й також досить влагоустойчивыми, міцними і максимально стійкими до всіляких механічних впливів.

Плитка керамічна

Даного виду плитка сьогодні, вважається максимально оптимальним варіантом для облагороджування ванною, причому, не тільки для декорування стінових поверхонь, але й навіть для облаштування підлогових покриттів. Однак, при цьому, подібного роду будматеріал, як правило, зазвичай відрізняється досить істотною вартістю, що, втім, повною мірою окупається його прекрасною надійністю і міцністю подібних покриттів, а також їх максимально високою стійкістю до всілякого роду несприятливим впливам. Сама процедура укладання кахлю, як правило, теж не відрізняється особливою легкістю, і в обов'язковому порядку включає в себе заходи з максимально якісного вирівнювання робочих поверхонь.

Вагонка

Стіни у ванній який варіант краще вибрати
У такого роду приміщеннях, звичайно ж, можливе застосування тільки виключно ПВХ вагонки, оскільки всі інші різновиди такого матеріалу абсолютно не переносять контакту з вологою. Використовується такий варіант, як правило, набагато рідше кераміки, оскільки, незважаючи на свою чудову вологостійкість, такі панелі дуже серйозно схильні до механічних пошкоджень, на них навіть при незначному впливі можуть з'являтися дуже непривабливі вм'ятини.


Шпалери

Подібний варіант, як правило, при облаштуванні ванної зазвичай використовується тільки в крайніх ситуаціях, коли на кахель не вистачає засобів. При цьому шпалери, для такого роду приміщень, звичайно ж, підбираються тільки виключно миються, оскільки всі інші різновиди даного матеріалу при контакті з вологою дуже швидко починають приходити в повну непридатність. Що стосується клею, то його, в подібній ситуації, то ж бажано підбирати досить вологостійкий.

Фарбування

Ще не так давно, подібний варіант декору використовується при облаштуванні ванних практично повсюдно. Однак сьогодні цей метод майже не застосовується, так як фарба, в більшості своїй, досить довго сохне і, на додаток до всього, ще й виділяє дуже неприємний запах. До того ж, у разі необхідності, видалити фарбу зі стінових поверхонь буде досить проблематично.