Особливості косметичного ремонту Те житло, де капітальний ремонт проводився досить давно, рано чи пізно потребують, як мінімум, косметичного ремонту, тобто своєрідного оновлення. Головна його особливість полягає в тому, що, як правило, витрачається менше часу і сил.

Що стосується робіт, пов'язаних з косметичним ремонтом, то в цьому випадку оновлюється підлогове покриття (замінюється старий лінолеум, паркет або ламінат новими матеріалами), стіни во всіх приміщеннях обклеюються новими шпалерами, стелі фарбуються або встановлюються підвісні конструкції, встановлюються нові міжкімнатні двері або ПВХ-вікна, проводиться оббивка балкона або лоджії з тією метою, щоб внести деякі дизайнерські коригування. Ремонт квартир на даний момент пропонує компанія «Майстер+».

Особливості косметичного ремонту

Головне, чим відрізняється косметичний ремонт від капітального – будь-які роботи можуть бути зроблені самостійно, причому залишати будинок і зовсім не обов'язково, що стосується і зміни побуту. Наприклад, коли планується здійснення капітального ремонту, то в цьому випадку, в обов'язковому порядку потрібна допомога кваліфікованих спеціалістів.

Мінімальний «освіжаючий» ефект в приміщенні досягається тим, що старі шпалери замінюються новими. У цьому випадку зовсім не обов'язкова покупка дорогих матеріалів, досить вибрати той варіант, який подобається за кольором і найбільше підходить наявного дизайну інтер'єру. Освіжити зовнішній вигляд приміщення також можна заміною підлогового покриття. Адже якщо на підлозі постелений ламінат, паркет або лінолеум, то через певний термін експлуатації дані матеріали просто втрачають свій первісний вигляд, адже на їх поверхні з'являються дрібні, але видимі дефекти у вигляді подряпин, потертостей і так далі. Для завершення загальної картини слід також докупити плінтуси, які найчастіше виготовляються з пластику. У разі, коли у ванній кімнаті потрібно повністю замінити плитку, необхідно бути уважним при виборі оздоблювального матеріалу, так як в цьому випадку йому пред'являються особливі вимоги.

Якщо мова йде про кахельної плитці, то важливо, щоб вона не тільки була стійкою до дії вологи, але міцною і надійною. Якщо ви вирішили встановити ПВХ-вікна, міжкімнатні двері, підвісні стелі, то з цими питаннями краще всього звернутися до кваліфікованих фахівців.

Перш ніж приступити до косметичного ремонту в квартирі, спершу слід грамотно скласти план робіт, їх послідовність, а також прорахувати вартість. В залежності від того, які вибираються матеріали, може змінюватися і кінцевий бюджет, що виділяється для ремонтних робіт.