Прибираємо весь непотріб з балкона і робимо шикарну зону відпочинку У більшості людей ще з радянських часів балкон являє собою не що інше, як склад будь-якого, абсолютно непотрібного мотлоху. Набагато краще зробити з нього зону відпочинку, провести час у якій буде приємного кожному членові сім'ї!

Отже, якщо ви всерйоз задумалися про це, то в першу чергу балкон необхідно засклити. Зараз пропонують алюмінієві та пластикові матеріали. Пластик зробить балкон більш теплим, також він має шумоізоляційні властивості. Але алюміній дешевше, тому вам необхідно визначитися, що для вас важливіше: комфорт або економія.

Навіть якщо ви віддали перевагу пластиковим ПВХ, то все одно не варто забувати про теплоізоляції всього балкона в цілому, а саме: стелі, підлоги і стін.

Якщо дозволяє площа, то можна зробити тут кімнату для ігор і відпочинку, для цього сюди буде просто необхідно провести електрику та опалення.

Коли виконані утеплювальні роботи, можна переходити безпосередньо до обробки поверхонь. Які ж матеріали підійдуть для цього? Найбільшою популярністю користуються дерев'яна вагонка і пластикові панелі.

Можна використовувати і інші обробні матеріали, якщо ви, наприклад, хочете зробити з балкона пряме продовження вашої кімнати. Тоді спочатку необхідно обшити стіни гіпсокартоном, а поверх нього поклеїти шпалери або ж використовувати декоративну штукатурку, яка зараз стала дуже популярною.

Якщо якісь речі зберігати на балконі вам все-таки доведеться, то варто зробити закриті полиці. Так ви зможете поєднати кладовое приміщення та зону відпочинку і при цьому не порушите функціональний і естетичний аспект.

Вибирайте компактну меблі, яка створить затишну обстановку, але при цьому залишить вільний простір.

При бажанні з балкона можна зробити прекрасне місце для вечірнього відпочинку, варто тільки захотіти! Все у ваших руках!