Вибір виду ремонту - косметичний, капітальний або... Будь-якому будинку або квартирі, по закінченні певного часу потрібно ремонт. Це відбувається в зв'язку з тим, що будь-які деталі інтер'єру мають свій термін служби, а також на них впливає діяльність людини.

Кожна людина хоча б раз у своєму житті стикався з ремонтом в будинку або квартирі. Все почнеться з банального переклеивания шпалер, а закінчитися повним капітальним ремонтом.

Ремонт в будинку або квартирі вимагає від господаря чіткого і правильного підходу до цього питання. Так як неправильний підхід може легко призвести до непередбачених фінансових і тимчасових витрат.

Перед початком ремонту, потрібно продумати і вирішити для себе, який підсумок нашої роботи ми хочемо бачити.

Для визначення кількості робіт потрібно насамперед визначити, який вам потрібен ремонт: косметичний або капітальний. Досить часто виходить так, що був запланований косметичний ремонт у вигляді переклеювання шпалер, а довелося робити заміну дверей, плінтусів і вирівнювати стіни і так далі, а це призвело до великих фінансових витрат.

Вибір виду ремонту - косметичний, капітальний або...
Вибір виду ремонту - косметичний, капітальний або...

Якщо проводити капітальний ремонт приміщення, то для цього потрібно складання чіткого плану виконання робіт, дотримання технологічних процесів і дуже великих капіталовкладень.

Визначитися з майбутнім дизайном вашого приміщення. Виходячи з своїх фінансових можливостей, ви можете зробити проект власноруч або запросити досвідченого майстра. У першому варіанті вам доведеться самостійно вибрати шпалери, плитку, сантехніку, матеріал для підлоги і так далі, а також самостійно прорахувати необхідну кількість матеріалів. Досвідчений майстер допоможе вам вибрати сучасні матеріали, аксесуари і відтворити вдалі колірні рішення.

Обов'язково складіть приблизний кошторис, спираючись на свій проект і фінансові можливості. Надалі порівняйте ціни на матеріали в будівельних магазинах і ринках для оптимізації фінансових витрат.

При плануванні витрат необхідно визначитися чиїми силами буде проводитися ремонт. Деякі роботи, які не вимагають спеціальних навичок, можна зробити самому. Але такі роботи, як заміна електропроводки, прокладка каналізаційних і водних труб, монтаж стелі, установка сантехніки, вікон і дверей, радіаторів опалення краще довірити фахівцям.

Вибір виду ремонту - косметичний, капітальний або...
Вибір виду ремонту - косметичний, капітальний або...

Якщо ви вирішили залучати майстрів, то спочатку вивчіть пропозиції на ринку праці, ознайомтеся з відгуками про тієї чи іншої організації. Не женіться за низькою ціною робіт: дешевизна може означати про низьку якість робот, а це, в свою чергу, може призвести до повторного пророблення робот або ремонту.

Якщо розрахунок йде на свої сили, складіть чіткий план робіт, визначте послідовність виконання робіт. В першу чергу краще виконувати ремонт у ванній і туалеті, а в останню чергу в спальні і на балконі. При капітальному ремонті почніть з заміни проводки, радіаторів опалення, прокладка каналізаційних і водних труб, вирівняйте стелі, стіни та підлога, встановіть нові двері і вікна. В останню чергу настил підлоги, обклеювання шпалер або фарбування стін.