Особливості обробки при самостійному ремонті Не варто робити ремонт за принципом послідовного принципу – з кімнати в кімнату, зазвичай такий ремонт перетворюється замкнутий цикл. Почати ремонт коштує з технічних приміщень, таких як ванна, кухня, туалет.

Матеріали, які використовуються в таких приміщеннях, легко піддаються вологого прибирання. Потім ремонт робиться в приміщеннях, не розташованих на шляху прямування людей. У висновку, ремонт робиться в коридорі, тамбурі або холі. Таку стадію ремонту як стяжка рекомендується виконувати одночасно по всій квартирі, щоб уникнути зайвих забруднень. Щоб уникнути перебоїв в подачі електрики, заміну проводки рекомендується робити одночасно по всій квартирі.

Двері і вікна рекомендується відкласти на останню стадію ремонту, так як переносячи матеріали або нові меблі, можна зіпсувати встановлені двері.

Якщо ви збираєтеся робити ремонт, є багато факторів, на які варто звернути свою увагу. Існує безліч питань, наприклад, як візуально розширити простір кімнати, як зробити стелю вище?

На такі питання є відповіді. Щоб досягти таких візуальних ефектів, помічниками нам будуть – фарби, фактура фарбування і світло. Наприклад, шпалери з горизонтальною фактурою зорово витягають кімнату. Вертикальна фактура шпалер візуально розтягує у висоту приміщення, вертикальну фактуру можна так само використовувати в оббивці меблів, витягнутою формою предметів інтер'єру, таких як світильники, картини, меблі.

Особливості обробки при самостійному ремонті
Особливості обробки при самостійному ремонті

Який вибрати натяжна стеля

За рахунок www.skyprofi.ru можна також збільшити висоту приміщення, яскравість стелі досягається з допомогою глянцевої поверхні і використання світильників. Простір розширюється з допомогою використання протиставлення обробки фактур стін і стелі, стін і стелі.

Особливості обробки при самостійному ремонті
Новинкою в сфері натяжних стель є дворівнева стеля. Він дозволяє не лише збільшити висоту приміщення, але і комбінувати різні поєднання кольорів. Можна використовувати художній розпис в обробці стелі. Конструкція такого стелі – каркасна, дворівнева стеля можна з'єднати з натяжною стелею глянсовим або матовим.

За спеціальними ескізами, намальованим дизайнером, можна комбінувати натяжна стеля з гіпсокартоном більш міцним матеріалом. Він називається стельовий гіпсокартон і має товщину близько дев'яти міліметрів. При купівлі www.skyprofi.ru потрібно прочитати в першу чергу, так як почастішали випадки продажу неякісних стель.

Також рекомендую ознайомитися з тим як правильно вибрати натяжна стеля - рада від профі у відеоматеріалі: