Як візуально збільшити висоту стелі Проблема низьких стель знайома багатьом власникам квартир, що знаходяться в будинках старої споруди. Конструктивно підняти стельову поверхню зазвичай неможливо, тому єдиним рішенням стає внесення певних змін, що дозволяють візуально збільшити висоту стелі.

Можливих рішень тут не так мало. Власник може використовувати відразу декілька, щоб домогтися найкращого ефекту.


Вдалі оздоблювальні матеріали

Для візуального підйому стелі в першу чергу слід підібрати відповідний тип обробки. Відмінний варіант – установка глянсових натяжних стель. Глянсова поверхня створює цікавий зоровий ефект, в результаті чого стеля здається вище, ніж він є насправді. Але слід пам'ятати, що натяжні конструкції встановлюються на деякій відстані від базової стельової поверхні, тому результат може бути не таким, як спочатку очікувалося.

Є й інші способи. Наприклад, можна обклеїти стелю глянцевою вінілової плиткою, просто пофарбувати білою фарбою, встановити дзеркальну плитку. У всіх цих випадках візуальний підйом буде помітний.

Вибір відповідної меблів для приміщення

Як візуально збільшити висоту стелі
Наступний спосіб, що дозволяє збільшити висоту стелі візуально це використання низької меблів. У кімнаті, де необхідно візуально підняти висоту стін, слід встановлювати компактні і не дуже високі дивани і крісла. Тоді за контрастом з ними стеля буде здаватися вище. Є ряд стилів оформлення інтер'єру, які в цьому випадку особливо добре підходять. Один з них – арабський. Він як раз передбачає застосування компактної меблювання.

Правильна обробка стін в кімнаті

Вертикальні смужки на стінах також призводять до бажаного результату. Якщо поклеїти стіни шпалери, мають вертикальні смуги, візуально підняти стельову поверхню теж вийде. Бажано не використовувати оздоблювальні матеріали темних кольорів, а інакше приміщення може виявитися занадто похмурим. І тоді ніякі візуальні ефекти не допоможуть.

Організація якісного освітлення

Нарешті, стеля вдасться підняти візуально, якщо організувати правильне освітлення. В цьому випадку добре себе проявлять світлодіодні лампи. Причому, по периметру приміщення їх можна спрямувати вгору. Можливо, кожен з цих методів окремо до бажаного результату не приведе. Але разом вони дають відмінний результат, тому власнику залишається тільки правильно скомбінувати вибрані способи.