Як вибрати дитячі шпалери Щоб дитина росла в належній атмосфері, яка буде для нього ідеальною, до вибору колірної гами варто поставитися як можна серйозно. Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам і вашій дитині сприймати світ у яскравих фарбах.

Вибір матеріалу

1. Зверніть увагу на матеріал. Так, як ваша дитина гідна кращого – вибирайте паперові, флізелінові або текстильні шпалери. Ці різновиди шпалер гіпоалергенні і зроблені з чистих матеріалів.

Вінілові шпалери – це не найкращий варіант, хоча вони і вважаються практичними. Так само, варто серйозно підійти і до вибору клею, тому, що він може вплинути на здоров'я дитини. У такому випадку варто проконсультуватися з фахівцями безпосередньо в магазині.

2. «Сюжет». Багато батьків намагаються зробити в кімнаті казку, і вибирають шпалери з малюнками з мультфільмів. Це не зовсім правильно, так, як це трохи згубно впливає на психіку дитини, і по-друге – діти ростуть швидко, так і їх смаки та уподобання. Тому покриття має бути нейтральним.

3. Для дитячої ідеально підійде комбінування стилів. Це покриття одного тону, візерунки, фотошпалери і багато інших. При такому розкладі варто враховувати особливості вашої дитини, його смаки і вік.

Як вибрати дитячі шпалери
Як вибрати дитячі шпалери

4. Розділіть кімнату вашої дитини на кілька відділів. Це зона для ігор, спокійних посиденьок, де дитина відпочине від школи або садочка. Тому рекомендується використовувати різні візерунки і однотонні шпалери з картинками, фотошпалерами та іншим.

5. Враховуйте розташування меблів у кімнаті вашої дитини, так, як вибираючи шпалери ви можете промахнутися з розташуванням малюнка і просто-напросто його закрити диваном або ліжком. Навіть якщо малюнок буде прикритий трохи – враження від нього буде вже не тим.

Як вибрати дитячі шпалери
6. Заохочуйте дитину в її прагненнях до самореалізації. Якщо ваше чадо вже дуже хоче малювати – дайте йому цю можливість. Існують шпалери, які ідеально розкриють в дитині весь його потенціал. Є шпалери, які спеціально не зафарбовані, щоб дитина могла спокійно додумати картину і вже розфарбує ье1 так, як він це бачить сам.

7. Зберіть пазл з фотошпалер, зробіть картину цікавою і захоплюючою, щоб дитина хотів повертатися в цей дивовижний маленький світ. І щоб домашні завдання не виконувалися в дуже нудною обстановці. Адже саме інтер'єр впливає на сприйняття дитиною навколишнього світу і його відношення до нього в подальшому.