Кілька слів про особливості виконання елітного ремонту Найбільш істотне розходження між елітним ремонтом і звичайним оновленням навколишнього оточення полягає в тому, що при виконанні першого зазвичай застосовуються тільки абсолютно ексклюзивні дизайнерські проекти і виключно самі високоякісні матеріали.

Саме тому, витрати на елітний ремонт, найчастіше досить серйозно перевищують витрати на звичайну обробку.

Функціональність, екологічність і максимальну якість

В ході проведення елітного ремонту особливу перевагу, як правило, віддається тільки виключно тими матеріалами, які відрізняються найбільш високими експлуатаційними характеристиками. Так, наприклад, прокладка электрокоммуникационных ліній, в подібній ситуації, зазвичай здійснюється не вітчизняним проводом ВВГНГ, а з допомогою імпортного кабелю з мідними вакуумована жилами.

Кілька слів про особливості виконання елітного ремонту
Те ж саме можна сказати і про облаштування сантехнічних комунікацій, де перевагу здебільшого також віддається виробам іноземного виробництва. Пояснюється такий стан справ, як правило, тим, що хоча вітчизняна продукція здебільшого своїх показників і не поступається імпортним аналогам, проте рівень її виконання часто все ж набагато нижче західної.

Обробку стінових поверхонь, при здійсненні такого ремонту, прийнято виконувати тільки за допомогою таких матеріалів, які відрізняються своєю здатністю підтримувати натуральний повітрообмін, і, одночасно з цим, є высокоэстетичными і повністю екологічні.

Найбільш широкою популярністю при проведенні елітного ремонту сьогодні користуються такі матеріали, як істинно натуральний камінь, а також виконані на тканинній або бамбуковою основі шпалери. Таким чином, подібний ремонт створює в приміщеннях досить сприятливий і максимально комфортний мікроклімат і, одночасно з цим, робить їх обстановку досить респектабельної.

Дизайн як справжній витвір мистецтва

Кілька слів про особливості виконання елітного ремонту
Облаштування самого дизайну, при проведенні елітного ремонту, найчастіше виконується в таких стилістичних напрямках, як ампір, гауді або ж хай-тек. В подібних інтер'єрах досить часто застосовуються такі елементи, як виконані з натурального масиву дерева двері і різні предмети меблів, а також досить оригінальний декор із застосуванням обробленого за допомогою піскоструйкою скла, кованого металу і дзеркал. А все це, як відомо, дуже добре допомагає робити обстановку в приміщенні більш вишуканою і ексклюзивною.