Переваги і недоліки бамбукових шпалер Бамбук це таке оздоблювальний матеріал, який можна використовувати в найрізноманітніших експлуатаційних умовах. Така рослина як бамбук є чудовим і прекрасним обробним матеріалом.

Багато знамениті і досвідчені дизайни використовують в своїй роботі саме бамбукові шпалери, завдяки яким можна створити стильний і вишуканий дизайн в приміщенні. Але перш ніж не обдумуючи вибрати даний вид оздоблювального матеріалу для стін необхідно спочатку дізнатися про всі достоїнства і недоліки шпалер з бамбука, який будуть описані в цій статті.


Переваги бамбукових шпалер

Самий головний показник, який відноситься до достоїнств це природно тривалий термін експлуатації. Всім відомо, що бамбук це досить унікальне і незвичайне рослина, яка має високу міцність. Завдяки цьому зовнішній вигляд бамбукових шпалер навіть через десятки років не поміняє свій первісний вигляд. Але як і багато інші, так і тривалість використання бамбукових шпалер безпосередньо залежить від якості обклеювання та догляду. Тому якщо дотримувати всі правила обклеювання та догляду за даним видом матеріалу, то термін служби може скласти близько 45 років як мінімум.

Переваги і недоліки бамбукових шпалер
Бамбукові шпалери вважаються універсальним оздоблювальним матеріалом. Їх можна використовувати як для обробки спальні, так і для обробки кухні та ванної. Тільки для приміщення з підвищеною вологістю такі шпалери повинні будуть володіти вологостійкими показниками. В будь-якому приміщенні шпалери з бамбука будуть виглядати ефектно, якщо їх гармонійно вписати в інтер'єр кімнати.

Крім всього вищевказаного шпалери з бамбука не вимагають особливого догляду і досить стійкі до ушкоджувальних чинників. Тобто можна навіть не переживати з приводу того, що вони зможуть деформуватися від незначних зовнішніх впливів, особливо на кухні.

Недоліки бамбукових шпалер

Природно, що при розгляді плюсів можна пропустити і недоліки, які є не менш важливими. Бамбук досить негативно реагує на різкі перепади температури повітря. А також погано позначається на такому обробному матеріалі і вологість повітря. З-за всього цього може статися непоправна деформація зовнішнього виду шпалер.

Шпалери з бамбука складаються і безлічі маленьких рейок, які після обклеювання можуть викликати у людини брижі в очах. Такий стан досить швидко і різко починає дратувати. Щоб цього не відбувалося, доведеться продумувати і вставляти між полотнами бамбукових шпалер якісь нейтралізують вставки.