П'ять поради з вибору шпалер для кухні На сьогоднішній час все частіше і частіше стали використовувати для обробки стін шпалери. Навіть незважаючи на таку кількість оздоблювальних матеріалів, шпалери є найбільш універсальними і найдоступнішими.

В будь-якому приміщенні будинку рано чи пізно доведеться робити ремонт і, звичайно ж, кухню це не обійде стороною. Але щоб шпалери змогли довго прослужити, необхідно їх правильно вибрати. У даній статті будуть описані кілька корисних порад, до яких необхідно прислухатися.


Порада № 1

Кухня це таке місце, де йде постійна готування їжі, убору і миття посуду, а також прості і мирні сімейні посиденьки. З-за всього цього шпалери дуже швидко брудняться і забруднюються. В даній ситуації є один вихід – це мити стіни. Саме тому, щоб не витрачати гроші на новий ремонт необхідно купувати шпалери з хорошим вологостійким показником. Тобто вони повинні бути миючими і водовідштовхувальними. Вологостійкі шпалери можна, регулярно протирати вологою серветкою із застосуванням спеціального миючого засобу.

Порада № 2

Також краще всього вибирати шпалери для кухні з великою щільністю і товщиною полотна. Адже саме на кухні йде робота з таким твердими та гострими предметами, які з легкістю можуть травмувати поверхню. Крім цього щільні шпалери буде набагато повільніше стиратися в місцях з дотикання з людиною. Саме від цього показника буде залежати, як довго зможуть прослужити такі шпалери. Та й до того ж чим товще і щільніше полотно, тим менше в ньому знаходиться пор, в які з часом буде забиватися весь пил і бруд.

Порада № 3

П'ять поради з вибору шпалер для кухні
Шпалери для такого приміщення, як кухня повинні бути ще і світлостійких. Тобто це говорить про те, що вони повинні бути максимально стійкі до прямих променів світла та вигоряння. Якщо шпалери не будуть володіти подібним показником, то через кілька місяців вони місцями стануть жовтими і некрасивими. І тоді доведеться робити ремонт, і оновлювати шпалери знову. Тому при виборі шпалер у них повинен бути хороший показник світлостійкості, щоб надалі вони не втрачали свій гарний зовнішній вигляд.


Порада № 4

Під час покупки шпалер ні в якому разі не купуйте їх зроблені з паперу. Краще доплатити трохи грошей і купити хороші та якісні шпалери, ніж потім робити ремонт заново.

Порада № 5

Що стосується вибору кольорової гами, то в будь-якому випадку доведеться спиратися на колір меблів на кухні. Шпалери повинні гармонійно вписуватися і за кольором, і по малюнку. Тільки запам'ятайте, якщо кухня маленька, то не рекомендовано клеїти шпалери з великими і масштабними малюнками, так як такий дизайн здатний візуально зменшувати приміщення.