Як правильно вибрати утеплювач під шпалери Серед різноманітних видів обробки стін в квартирі, шпалери знаходяться практично на першому місці вже велику кількість років. Пов'язана така популярність, перш за все з простотою обробки стін, яку під силу виконати будь-якій людині навіть нічого некомпетентній у ремонті.

Тим не менш, саме порушення технології, часто призводить до значного зниження термінів експлуатації шпалер.

Монтаж спеціального утеплювача, допоможе не тільки вирішити даного роду проблему, але і домогтися утеплення внутрішніх стін. При цьому стіни не будуть піддаватися в процесі експлуатації дії цвілі або грибка, саме із-за яких найчастіше і страждає такий обробний матеріал як шпалери.

Переваги утеплювача під шпалери

Клеїти шпалери на непідготовлені поверхні стін категорично не рекомендується. Це порушення загальної технології поклейки шпалер, що значно скорочує термін їх експлуатації. У свою чергу підготовка стін перед наклеюванням шпалер, повинна використовуватися тільки придатними для виконання даного виду робіт матеріалами.

Утеплювач під шпалери, є саме таким матеріалом, який має такі переваги у використанні:

#10102; Утеплювач запобігає утворенню грибка і цвілі на стінах під шпалерами;

#10103; Він здатний утеплити стіни в приміщенні;

#10104; Дещо вирівняти поверхню стін перед остаточною їх обробкою;

Роботи з монтажу такого утеплювача, можна виконати що важливо, як і поклейку шпалер самостійно.

Як правильно вибрати утеплювач під шпалери
Як правильно вибрати утеплювач під шпалери

Що являє собою подібного роду утеплювач?

Утеплювач під шпалери може бути різного виду, який багато в чому залежить від типу його нанесення.

Так за типом нанесення, утеплювач під шпалери може бути:

#10102; Штукатурним - такий утеплювач представляє собою розчин для штукатурення стін з підвищеними теплоізоляційними характеристиками.

#10103; Корковим - в даному випадку утеплювач представляє собою коркове покриття для стін, на яке згодом можуть бути наклеєні шпалери.

#10104; Різного роду рулонні матеріали.

Крім всіх перерахованих вище видів утеплювача під шпалери, не слід забувати і про такому ефективному способі утеплення стіни в квартирі, як обробка їх за допомогою листів гіпсокартону. Проте в даному випадку необхідно буде зібрати спеціальний каркас для кріплення листів гіпсокартону, оскільки в більшості випадків просто приклеїти їх на облицювальну стіну не представляється можливим.