Косметичний ремонт Від оточуючих нас «декорацій» багато в чому залежить настрій, самопочуття і готовність до дій. Косметичний ремонт – це самий простий і швидкий спосіб змінити навколишнє оточення, створити комфортні умови для продуктивної праці та повноцінного відновлювального відпочинку.

Етапи косметичного ремонту

Косметичний ремонт приміщень проводиться без змін в комунікаційних системах, основних магістралях і структурі приміщення, тому можна не чекати зарплати і взяти кредит, а кредит з поганою КИ тут ви можете взяти без проблем, дотримуючись рекомендацій на сайті. Не змінюється положення перегородок. Косметична обробка може служити інструментом «освіження» єру, коли планування та матеріали залишаються колишніми. У цьому разі старі шпалери замінюються новими і переклеюють, стіни і стелі перефарбовуються, може бути замінено покриття підлоги і деяка меблі.

Більш складний варіант косметичного ремонту передбачає перепланування приміщення. У цьому випадку не обійтися без важливого попереднього етапу – складання дизайн-проекту нового простору.

Косметичний ремонт будинку проводиться в такій послідовності:

• Підготовчі роботи: демонтаж старих дверей і вікон, які потребують заміни. Видалення старих покриттів, підготовка стін, стелі, підлоги (вирівнювання, оштукатурювання, ґрунтування).

• Внутрішня обробка приміщення: послуги косметичної обробки згідно з розробленим проектом.

• Утеплення дверних і віконних блоків, встановлення нових модулів.

Косметичний ремонт

Цілі косметичного ремонту

Послуги косметичного ремонту можуть знадобитися будь-якому приміщенню: як житлового будинку, так і комерційного. Переслідувані цілі можуть відрізнятися в деталях, але основна ідея – оновити інтер'єр, зробити його привабливим і комфортним, витративши мінімум коштів.

• Від якості косметичного ремонту квартир залежить, наскільки приємно буде господареві будинку знаходитися в рідних стінах. Покинутий нудний інтер'єр, потребує ремонту, пригнічує і засмучує. Свіжий і актуальний оновлений інтер'єр живить енергією, заряджає силами і підштовхує до здійснення справжніх подвигів. А як приємно в свіжому і стильному інтер'єрі приймати гостей! Якість ремонту визначає, наскільки ви будете натхненні на продуктивне і корисне проведення часу.

• Оновлення інтер'єру кафе, магазинів, шоу-румів, виставкових просторів – це необхідність. Відвідувачі не зможуть оцінити переваги ваших послуг, якщо зовнішній вигляд вашого магазину чи ресторану буде відразливим, непривабливим, несучасним і нудним.

Косметичний ремонт офісів переслідує схожу мету: з першого погляду донести до відвідувача корпоративну ідею компанії, вселити довіру, переконати в компетентності та професіоналізмі. Від якості ремонту в цих випадках залежить ваш комерційний успіх.