Як клеїти шпалери - як все зробити правильно Для того щоб виконати обклеювання кімнати шпалерами, не вимагається володіння якимись особливими навичками. Все набагато простіше. В першу чергу нам знадобляться наступні матеріали, а саме: 2 ємності, одна-для води, друга для клею, сходи, лінійка, висок, ніж різак, ножиці, валик, щітка для того щоб розгладжувати шпалери.

Наступним кроком є підготовка до обклеювання стіни.

Стіни повинні бути без вади, а також чистими. У тому випадку якщо на стіні є тріщини, або які-небудь виїмки, їх попередньо потрібно закрити за допомогою шпаклівки. В той час коли шпаклівка буде висихати, можна підготувати клей відповідно до інструкції (вона, як правило, знаходиться на упаковці). Хотілося б зазначити, що клей повинен бути у відповідності з видом ваших шпалер. Після виконання описаних вище дій, необхідно нарізати шпалери, і розкотити рулон, звертаючи увагу на малюнок, щоб він був у відповідності з іншими смугами.

Потім клей наноситься на шпалери, при цьому намазувати його необхідно рівномірно по всій площі аркуша. Після цього лист необхідно скоротити вдвічі, не заминая при цьому загин. Шпалери просочуються клеєм по-різному, все залежить від того, якого вони вигляду. Найкраще запитати про це продавця в магазині. Першу смугу необхідно наклеювати вертикально від вікна кімнати. Для перевірки вертикальності можна скористатися схилом. Шпалери наклеюють з верхнього краю, після чого розгладжують лише середину.

Після цього за допомогою щітки пропрасовують зверху вниз, а також від центру в напрямку до країв. Дані руху необхідно здійснювати обов'язково, щоб уникнути виникнення повітряних бульбашок. У тому випадку, якщо необхідно щось підрізати, використовуйте канцелярський ніж. При обклеюванні кутів, не потрібно намагатися вирівняти лист по кутку, необхідно зберігати вертикальність.

Буде краще накласти один лист шпалер на інший, і в першу чергу необхідно постаратися, щоб малюнок не зіпсувався, а зайві частини завжди можна обрізати. Обклеюючи місця, в яких розташовані вимикачі і розетки, не забудьте попередньо відключити електроенергію. При цьому шпалери наклеюються зверху, після чого, місця з вимикачами і розетками прорізуються хрест-навхрест, і за допомогою ножиць акуратно вирізують.