Чим обробити стіни в передпокої Передпокій, є тим приміщенням, з яким в першу чергу стикається кожен, хто прийшов гість, тому на її обробці намагаються не економити, роблячи її красивою і презентабельною.

З іншого боку, тут, як ніде в житло, відчувається пряме вплив вулиці, тому використовуваний матеріал повинен мати відповідну стійкість.

Найбільш популярними видами оздоблення стін у передпокої є:

1. Фарбування. Цей спосіб відрізняється простотою і практичністю: в якості матеріалу в даному випадку найчастіше використовуються фарби латексного, силіконового, силікатної та акрилового типу. Причина тут не тільки в швидкості висихання і наявність величезної кількості відтінків, але також в хорошій переносимості раз, адже стіни в передпокоях досить швидко забруднюються.

2. Декоративна штукатурка. Цей спосіб, на відміну від фарбування, не вимагає такої ретельної підготовки поверхні. Отримана оздоблення завжди буде відрізнятися унікальністю, через ручного формування фактури. Поверхня при цьому може як гладкою і блискучою (венеціанська штукатурка), так і мати певний рельєф. Отримане покриття відрізняється своєю монолітністю, міцністю і антистатичністю. Використовувані при цьому компоненти виключно натуральні, що пояснює виняткову нешкідливість обробки.

3. Микроцемент. Досить новий матеріал, що трохи нагадує декоративну штукатурку, проте володіє більш широким спектром взаємодії з різними основами: з його допомогою можна декорувати бетонні, металеві і дерев'яні стіни. Вибір основи при цьому ніяким чином не впливає на міцність адгезії микроцемента, а одержувана текстура може бути гладкою, шорсткою, матовою чи рельєфною. Дуже хороший вибір для передпокоїв через експлуатаційної міцності і довговічності. Важливим моментом є більш низька вартість микроемента порівняно з декоративною штукатуркою.

Чим обробити стіни в передпокої

4. Шпалери. Простий перевірений варіант, що вимагає хорошої підготовки чорнової підстави. З величезного спектру різновидів цього матеріалу для передпокоїв краще всього вибирати більш міцні варіанти, що володіють здатністю до вологого прибирання. У першу чергу це стосується миючих вінілових або флізелінових шпалер. Відмінним варіантом є також склошпалери, по міцності не поступаються навіть штукатурці. З більш сучасних видів можна порекомендувати кварцові шпалери, верхній шар яких виконують з подрібненого кварцу або іншого каменю.

5. Панелі. Не дуже часто, але можуть використовуватися при обробці передпокоїв. Мова в даному випадку йде насамперед про пластикових і МДФ-панелі, більш стійко переносять вплив вологи, ніж дерев'яні. При цьому важливо розуміти, що при такому способі потрібне устаткування каркаса на стінах, що трохи зменшить загальний простір.