Як правильно вибирати шпалери для санвузлів

Вибір відтінку шпалер в санвузлах

Для оформлення власної квартири або будинку використовують найрізноманітніші будівельні матеріали. До них відносяться шпалери, лаки, фарби і багато іншого.

На сьогоднішній день одними з практичних покриттів, є шпалери. Це тому, що вони мають прийнятну вартість і непоганий термін служби. Що стосується догляду, то він мінімальний.

Виділяється велика кількість сучасних матеріалів. До них зараховують:

#9745; шпалери для подальшого фарбування;

#9745; рідкі матеріали;

#9745; різноманітні штукатурні суміші (венеціанки).

Як говорилося вище, вважаються найдешевшими покриттями є шпалери, зроблені з цупкого паперу. Але до мінусів таких шпалер відноситься непрезентабельний вигляд.

У реальності, шпалерний колір в санвузлах робиться більш спокійним і нейтральним. Ні в якому разі не потрібно робити відтінок надто насичений, а також яскравим, так як це по-різному може впливати на людей. В такому приміщенні, людина не зможе довго знаходитися.

Якщо під час обробки застосовується чорний колір, то завжди практичніше дотримуватися норму (винятком може бути, коли ванна або іншого санвузол досить великі). Але, важливо пам'ятати, що темні відтінки роблять приміщення більш похмурим, все залежить від смаків та уподобань власників квартир і будинків.

Коли будівництво санвузлів відбувалося у відповідності з правилами відповідного стильового напряму, то більш відомими стали поєднання двох або трьох кольорів.

На практиці сильно зарекомендували себе шпалери, призначені для подальшого фарбування. Часто, для прикраси стін в санвузлах застосовуються шпалери, в основі яких лежить скловолокно. В цьому випадку матеріал прослужить досить непоганий термін. Варто пам'ятати, що фарбу також слід вибирати більш якісною.