Як клеїти текстильні шпалери Коли ви затіваєте ремонт, то намагаєтеся створити в будинку комфортну і затишну обстановку і оновити інтер'єр. Ви досягнете дивовижного результату, якщо скористаєтеся в обробці стін текстильними шпалерами.

Такі шпалери чимось схожі з паперовими, однак, мають властивість хорошої звукоізоляції. Якщо ви вирішили наклеїти текстильні шпалери самостійно, то це буде легко здійснити за допомогою наступних рекомендацій.

www.ssk26.ru також потребують в оформленні дизайнерського стилю. Тому до початку обробки всі стіни ретельно очищають від старого покриття, забруднень і пилу.

Текстильні шпалери вимагають більш якісної підготовки стін, ніж паперові. Так, поверхня повинна бути чистою, рівною і гладкою. Всі нерівності стін видаляються з допомогою гіпсової шпаклівки. Далі, на висохлу стіну наносять шар водоемульсійною фарби, таким чином, забезпечуючи її гладкість. Можна уникнути усіх цих робіт і просто наклеїти на стіну паперову підкладку під шпалери.

Як клеїти текстильні шпалери
Тканинні шпалери мають певну спрямованість ворсу, яку слід враховувати при наклеюванні. Малюнок теж важливий. Довжину полотна потрібно відміряти з особливою акуратністю і відрізати ножицями. Використання для цієї мети ножа зробить край шпалер нерівним.

Полотно шпалер кладемо на підлогу лицьовою стороною вниз і промазуємо клеєм. Дати клею промочити шпалери, залишивши їх на 5 хвилин. Шпалери клеять, починаючи з верхнього краю, при цьому варто уважно зіставляти елементи малюнка і бічні межі. Текстильні шпалери клеять стик в стик. Тепер, шпалери розгладжують і притискають до стіни за допомогою гумового валика.

Якщо ваші тканинні шпалери зроблені на флізеліновій основі, то клей слід наносити на поверхню стін. У разі забруднення тканини в процесі експлуатації, пляму можна видалити вологою серветкою.