Поліпшення теплоізоляції балкона Той додатковий спосіб обробки балкона, який здійснюється шляхом його скління, називається поліпшення теплоізоляції. Він надає житлових приміщень комфорт і затишок, при цьому значно збільшуючи площу.

Детальніше: Поліпшення теплоізоляції балкона

Як зробити особливими оштукатурені зовнішні стіни Це поверхні з гладкими фасадами, які повинні бути стійкі до атмосферних впливів. Нанесення фарби, покриття може бути використано в якості остаточної обробки оштукатуреної стіни.

Детальніше: Як зробити особливими оштукатурені зовнішні стіни

Скандинавський стиль в інтер'єрі Якщо вам хочеться внести якісь зміни в інтер'єр власної квартири (або ж заміського житла), тоді саме час придивитися до привабливого і унікальному скандинавському стилю.

Детальніше: Скандинавський стиль в інтер'єрі

Як самостійно виконати тонування вікон у будинку Питання про тонування вікон особливо актуальне серед мешканців квартир на перших поверхах. Проте дане питання не рідко піднімається і тими власниками, у яких житло присутній надлишок сонячного світла.

Детальніше: Як самостійно виконати тонування вікон у будинку

Як точно провести замір вікна Перед тим як виробляти самостійну установку вікна, необхідно з точністю визначити розміри віконного прорізу, а також його конфігурацію. Саме від правильності даних вимірів, залежить простота установки нового вікна і його зручна подальша експлуатація.

Детальніше: Як точно провести замір вікна

Пластикові вікна небезпечні Факт, що сучасні вікна ПВХ в більшості якостей перевершують повсякденні вікна з деревини, сьогодні знайомий практично всім. Віконних систем з металопластика на сьогоднішній день віддають переваги тисячі покупців.

Детальніше: Пластикові вікна небезпечні

Вузький будинок на косогорі На берегах Середземного моря мало лісу. Тому будинки, що стоять на прибережних скелях Італії і Греції, в більшості своїй побудовані з поштукатуреної каменю.

Детальніше: Вузький будинок на косогорі

Керівництво по укладанню ондуліна Серед всіх покрівельних матеріалів ондулін є самим недорогим, хоча зовні його навряд чи можна назвати примітивним. Вся справа в його порівняльної недовговічності, однак термін служби ондуліна значно збільшиться, якщо зробити його укладання правильно.

Детальніше: Керівництво по укладанню ондуліна

Матеріал для утеплення вікон Питання утеплення осель завжди приділяється особлива увага, адже це безпосередньо впливає на комфортне і затишне проживання. Один з найбільш екстремальних ділянок в цьому відношенні – вікна, адже саме через них найчастіше відбувається значна втрата енергії.

Детальніше: Матеріал для утеплення вікон

Ламінат. Монтаж ламінованого покриття Ґрунтовність приміщенню надає підлогове покриття. Одним з найбільш сучасних і якісних покриттів є ламінат. Він є альтернативою паркетної дошки, однак перевершує за експлуатаційними характеристиками, а також більш примелим за ціною.

Детальніше: Ламінат. Монтаж ламінованого покриття