Майстер - клас Під такою назвою будівельна фірма об'єднала класичні, перевірені часом індивідуальні www.plans.ru. Тут жодна споруда не схожа на АРУПРО* Кожна відображає особливості своїх господарів.

Замовник, керуючись своїми уявленнями, може намалювати ескіз свого майбутнього будинку. Досвідчений фахівець фірми допоможе йому розглянути можливі варіанти і вибрати найбільш оптимальний. Він покаже, які зміни в «майстер-класі» можливі, в якій формі забудовник може взяти участь я будівництві будинку і складе індивідуальну калькуляцію. В кінці - кінців замовник повинен знати, що він отримає за свої гроші.

Проект «Прованс»

Цей зовні звичайний будинок відрізняють діагонально розташовані широкі вікна і камін як центр житлової кімнати. Оформлення будівлі приваблює численними архітектурними особливостями, які надають особливий, тільки йому властивий флер.

Майстер - клас


Характеристики
Двосхилий дах з кутом нахилу 38°.
Житлова площа: першого поверху -106,9 м2
другого поверху -59,7 м2.
Загальна площа -166,6 м2.
Площа забудови — 133,8 м2.

Проект «Бранденбург»

Майстер - клас
Цей варіант будинку надає можливість жити на першому поверсі, в той час як триває обробка другого (втім, він може бути обладнаний одночасно з першим).

Але будинок легко пристосувати і для проживання двох сімей. Трапецеїдальний еркер і затишний зимовий сад надають житлу несподіваний об'єм і простір.

Майстер - клас
Характеристики
Дах — двосхилий, кут нахилу 38°.
Житлова площа:першого поверху — 102,8 м2,
другого поверху — 58,6 м2.
Загальна житлова площа — 161,4 м2.
Площа забудови — 121,4 м2.

За матеріалами журналу «Дім»