Як самостійно виконати тонування вікон у будинку Питання про тонування вікон особливо актуальне серед мешканців квартир на перших поверхах. Проте дане питання не рідко піднімається і тими власниками, у яких житло присутній надлишок сонячного світла.

Тому тонування вікон, допоможе не тільки приховати видиму частину житла від цікавих поглядів, але і знизити інтенсивність проходять через скла променів сонячного світла. Про те, як правильно виконати самостійно тонування скла і буде розказано в цій статті.

Способи тонування шибок

Всього існує кілька варіантів того, як можна зробити тонування стекол. Самим оптимальним варіантом є замовлення вже готових вікон з затонованими на них стеклами. Однак тут існує одне застереження, оскільки оптимальний даний варіант лише для тих людей, які збираються проводити заміну або встановлення нових віконних рам. У всіх же інших випадках, необхідно звернутися за допомогою до фахівців, або ж самостійно виконати цю, цілком під силу кожній людині роботу.

Самостійна тонування вікон: особливості

Як самостійно виконати тонування вікон у будинку
Тим людям хто все ж наважився своїми руками без чиєї-небудь допомоги виконати тонування вікон треба знати, що виконувати цю роботу можна як зі зняттям склопакетів, так і без виконання цього заходу. Однак для того, щоб правильно зняти склопакети з пластикового вікна, необхідно знати, як це робиться, інакше можна пошкодити віконну раму.

Для того щоб виконати тонування вікна, насамперед, необхідно підготувати такі інструменти і пристосування:

#10102; Гострий канцелярський ніж;
#10103; Розпилювач;
#10104; Гумовий або пластмасовий шпатель;
#10105; Мильний розчин;
#10106; Суху м'яку тканину;

Якщо склопакет з вікна вирішено не знімати, то тонувальну плівку найкраще наклеювати з боку приміщення. Для цього спочатку необхідно розрізати тонувальну плівку строго за розмірами встановленого склопакета. В розпилювач необхідно налити мильного розчину, який знадобитися для змочування скла при безпосередньому наклеюванні плівки до нього.

Далі потрібно максимально відчистити поверхню вікна від забруднень і витерти його насухо м'якою тканиною. Після цього можна приступати до тонування вікна. Для цього з вирізаного за розмірами шматка плівки відклеюється підкладка і відкладається в сторону, а на клейку частину плівки наноситися мильний розчин. Потім плівка акуратно прикладається до верхньої частини вікна і ретельно вирівнюється по всій його площі з допомогою гумового шпателя.