Процес виробництва металопластикових вікон Виготовлення вікон ПВХ (полівінхлорід)- це складний технологічний процес, що починається з проектування вікон, і завершується він контролем якості отриманої продукції.

А remmob.com проводяться на remmob.com. Перелічимо і розглянемо всі ці щаблі:

1) Проектування вікон.

Вводимо вихідні дані в програму для обчислення ціни конструкції, а також витрат потрібних нам матеріалів.

2) Розкрій профілю.

Процес виробництва металопластикових вікон
Перед тим, як починати виробляти рами, стулки, а також імпости потрібних розмірів, потрібно зробити розкрій.

3) Армування.

Процес, при якому виробу, або частини конструкції надається механічна міцність за допомогою інших елементів, називається армуванням.

4) Фрезерування.

Щоб встановити віконні фурнітури, відвести конденсатори з підготовлених рам, а також зміцнити імпости необхідно фрезерувати.

5) Зварювання рам і стулок вікна.

Для з'єднання кінців профілю, їх нагрівають спеціальним четырехголовочным зварювальним апаратом від 240 до 260 град. за Цельсієм.

6) Чистка зварювального шва.

Завершивши зварювання техизделия, необхідно передати її на зачисний спеціальний автомат.

7) Встановлюємо ущільнювачі, фурнітури і склопакети.

Це останній етап у виробництві ПВХ.Установка фурнітури. Фурнітура – це один з найважливіших елементів, від якого залежить якість вікон. Сукупність деталей, з яких вона складається, служить для відкривання і закривання стулок. Від якості фурнітури залежить надійність і міцність вікна.

Установка ущільнювачів. Ущільнювачі – це одна з численних деталей вікна, яка призначена для захисту приміщення від проникнення в них повітря, шуму, пилу. Це головна особливість якісних вікон, тому економити на ущільнювачах не можна. У нашій збірці високоякісних ПВХ ми використовуємо тільки справжні эластотермопласты сірих та чорних кольорів.

Установка склопакетів. Склопакети – це головний теплоізолюючий елемент вікна. Весь віконний отвір займає склопакет, а площа його 70%, отже він зобов'язаний бути про максимуму утепленим, якісним і довгостроковим.

Расклиненные склопакети закріплюють за допомогою штапиків. Це пластмасові рейки, товщина і форма різні. За допомогою спеціальної машини, прирізку штапиків ми здійснюємо автоматично.

8) Контроль якості.

Завершивши всі ці етапи, експерти з відділу ВТК регламентують фурнітуру всіх виробів, а після оцінюють їх працездатність. Потім якісні вироби групують за замовленнями і вивозять на об'єкти.