Продуває пластикові вікна, що робити Нерідко трапляється так, що нове пластикове вікно починає продувати. Для усунення протягів в першу чергу слід дізнатися, де саме дме. Щоб визначити це максимально ефективно, досить використовувати запалену свічку або запальничку і пройтися нею вздовж периметра вікна.

Якщо полум'я почне відхилятися убік – значить в цьому місці протяг. okno-doctor.ru - ситуація, яка може мати згубні наслідки, тому її слід вирішувати негайно, чим займається компанія «Віконний Сервіс».

Продуває пластикові вікна, що робити

Варто зазначити, що навіть якщо в конструкції вікна використовується високоякісний ущільнювач з каучуку, який монтували майстра, навіть він здатний через деякий час втратити свою еластичність. Все, що вам потрібно придбати новий і встановити його на місце старого, для чого передбачений спеціальний паз. Всі роботи повинні бути максимально акуратними, так як є можливість пошкодження склопакета.

• правильність регулювання фурнітури. Регулювання фурнітури можна зайнятися і своїми руками, але все ж рекомендується запросити для цієї задачі спеціаліста. Озброївшись ключем-шестигранником можна змінювати силу, з якою прилягає віконна рама або положення стулки. Найчастіше цапфи ПВХ-вікон в момент монтажу, мають вертикальне положення, що дозволяє вікну максимально щільно прилягати. Плоскогубці дозволяють їх повертати на 45 градусів або ставити в горизонтальне положення;

• низька якість пластикових вікон. Нерідко недобросовісні виробники пропонують неякісні профілі, або ж конструкції, які збиралися з порушеннями технологій. Якщо це ваш випадок, то вікна і зовсім може знадобитися замінити, тому не рекомендується спокушатися на низьку вартість ПВХ-конструкцій, адже велика ймовірність, що вам доведеться переплатити у найближчому майбутньому;

• протяг по периметру. У випадку з герметичними вікнами дути може навколо них, причина цьому – неправильна їх встановлення. Наприклад, причиною може стати погано запененный монтажний зазор, погана обробка зовнішніх швів. Якість цих робіт також впливає на те, чи будуть вікна пропускати повітря чи немає. З'ясувати цю проблему можна так – знімаються наличники і уважно розглядаються всі шви. У деяких випадках шви і зовсім оброблені невеликою кількістю піни. Для цього вона видаляється повністю і заповнюється новим матеріалом в необхідних кількостях. Для утеплення стиків може бути використаний пінопласт, а укоси і зовсім слід обштукатурити. Іноді, при монтажі пластикових вікон зовнішній шов залишають таким, який він є, то є незахищеним від атмосферних впливів. Кожен зовнішній шов повинен бути якісно запенен і оштукатурений.