Як відрегулювати пластикові вікна Для того, щоб виробити правильну регулювання пластикових вікон і встановити ручку-замок, зовсім не обов'язково викликати на будинок професійного майстра.

Цілком можна впоратися своїми силами буквально за кілька хвилин. А якщо вам потрібно teplicnik.ru у наступній статті ми обговоримо, як її зробити.

Перш за все, потрібно повернути пластину самої ручки на 90 градусів. Таким чином, ви зможете побачити гвинти, якими ручка кріпиться безпосередньо до вікна. Відкрутіть їх звичайною викруткою і зніміть стару непотрібну ручку. Потім прикрутіть нову, використовуючи ті гвинти які ви викрутили. Регулятор провітрювання встановлюється під основу ручки у вигляді.

Якщо ручка при відкритому вікні, що дивиться вниз, це не дає закрити вікно, так як ручка не може повертатися. Страшного в цьому нічого немає, так як практично у всіх сучасних вікон стоять спеціальні блокатори, щоб не можна було випадково зламати вікно. Але бувають ситуації, коли ці блокатори спрацьовують в непотрібний момент. Щоб це виправити, подивіться якої марки у вас фурнітура.

Якщо це «AUBI», пошукайте пружинчатую пластину біля ручки і, притиснувши її впритул до ущільнювачу, поверніть ручку. Якщо цей варіант не допомагає, поставте ручку в вертикальну позицію або у вас нічого не вийде. У фурнітури інших марок алгоритм виправлення ідентичний.

Якщо ручка дверей стала дуже важко повертатися, то можливо, ваше вікно не закривається до кінця. Змастіть всі рухомі механізми спеціальним мастилом для вікон WD-40. Якщо це не дає результату, спробуйте відрегулювати вікна за допомогою гвинтів-петель, дотримуючись інструкції, що додається до ваших вікон.

Найбільш поширеною неполадкою, як правило, є невелике продування з-під гумового ущільнювача. Така проблема вирішується методом звичайного повороту віконних ексцентриків. Пошукайте на стулці вікна частина фурнітури, схожу на ролик з отвором в центрі під шестигранний ключ.

Визначте точку і проверніть її трохи ближче до ущільнювачу. Не забудьте тільки повернути назад на місце ролик з настанням літнього сезону, щоб гума не зношувалось. Якщо цей спосіб не вирішить вашу проблему, спробуйте поміняти місцями відповідні пластини.