Особливості скління балконів і лоджій Кожен мешканець квартири прагне до того, щоб у приміщенні було затишно і тепло. Обстановка всередині приміщення залежить від матеріальних можливостей, для чого може бути найнятий або кваліфікований дизайнерів, або всі роботи виконуються своїми руками.

Щоб в рази поліпшити комфорт життя, один із способів – облаштує для скління балкона або лоджії. Таке рішення можна назвати завершальним штрихом, наявність якого сприятливо позначається на відчуття затишку і атмосфері. Якщо ви шукайте відповідні вікна для будинку або квартири, то вони за цим посиланням - veka.od.ua.

Особливості скління балконів і лоджій

Люди займаються склінням балконів і лоджій з ряду причин. Окремий випадок – бажання облаштувати додаткову кімнату, яка ідеально підходять для літньої пори року. Ще один спосіб використання цього приміщення після скління – в якості сховища для різноманітних речей, яким не знайшлося місця в іншій частині квартири. Наявність скління сприятливо позначається на опаленні приміщення, до того ж, якщо балкон або лоджія додатково обладнана утеплювачем, то там і зовсім можна організувати невелику за розмірами оранжерею. Перш ніж приступати до робіт варто звернутися за порадою до фахівців, які підкажуть тип профілю і склопакети, ідеально підходящі в даній ситуації. Якщо ж серед знайомих не знайдеться фахівця, то всі доступні види технологій доступні зараз для самостійного ознайомлення. Головне знати мету, навіщо проводиться скління на балконі або лоджії, а також конструктивні особливості цього приміщення.

Перш ніж приступати до робіт, варто знати деякі правила, дотримуючись яких процес скління буде простим, якісним і не витратним:

• виробляти всі виміри рекомендується на балконі як з зовнішньої, так і внутрішньої сторони. Таким чином ви уникнете можливого перекосу, якщо профіль буде відрізнятися своїми надмірно великими або маленькими розмірами;

• варто вибирати ту конструкцію, яка відрізняється надійністю. Багато установники намагаються обдурити клієнтів, пропонуючи їм конструкції, які додатково не обладнані вертикальними стійками і кутовими сполуками, але не варто сподівається на такі варіанти. Вибравши таку «економну» конструкцію, велика ймовірність що її рама просто почне заїдати, не справляючись з покладеним на неї навантаженням;

• багато намагаються відразу зробити два завдання – утеплити і склити приміщення балкона або лоджії. При цьому фахівці радять його дещо розширити, адже наявність утеплювача відбере якийсь вільний простір. Із завданням розширення справляються підкоси, які розходяться від основи балкона;

• гідроізоляція також відіграє важливу роль при грамотному облаштуванні балконного приміщення. Більшість людей, знову-таки, з бажання заощадити кошти, вибирають для цієї мети поліуретанову піну, але її буде замало для досягнення бажаного результату. Піна, як мінімум, повинна бути оброблена силіконовим герметиком і покрита шаром штукатурки.

Що стосується стулок, то для цієї задачі використовується три основних види: глухого, відкривається і розсувного типу. Найбільш популярні види скління ті, де застосовується холодний або теплий алюміній. Алюмінієвий профіль відрізняється високою міцністю і низькою вагою, якщо порівняти його з аналогом з дерева.