Чому потрібно вибрати пластикові вікна Стикаючись з проблемою заміни вікон, більшість власників квартир стають перед вибором, які встановити вікна - дерев'яні або пластикові. На сьогоднішній день великі вимоги висуваються до функціональності, економічності та дизайнерської складової.

Тому важливо розглянути основні причини, чому потрібно вибирати саме вікна з пластику.

Насамперед, пластикові вікна є гарним захистом від зовнішніх факторів, таких як перепад температур, підвищена вологість. З року в рік такі вікна не буде потребувати шпаклювання та фарбування. Вікна ПВХ здатні забезпечити відмінну теплоізоляцію, а це буде важливим моментом, так як за даними експертів саме вікна в приміщенні віддають до 36% тепла, однак про це можна буде забути при наявності пластикових пакетів, бо вони скоротять даний відсоток вдвічі. Крім теплоізоляції вікна з пластику виділяються і непоганий шумоізоляцією. Це відбувається за рахунок повітряних камер, які встановлюються при виробництві профілю. У Росії більшою популярністю користується пластиковий профіль з 3-ма повітряними камерами.

Чому потрібно вибрати пластикові вікна
Чому потрібно вибрати пластикові вікна

Вікна з пластику будуть мати достатньо великий термін служби, він може продовжуватися більше тридцяти років. Технічні характеристики вікон з пластика такі, що на 100% вони виключають продування. Такі вікна здатні чинити опір повітрю більше в 15раз, ніж класичні рами з дерева.

На пластикові вікна встановлюється особлива фурнітура, різко знижує шанси зломщиків проникнути в квартиру через вікно. Важливою вважається і те, що пластикові вікна дотримуються суворим екологічним вимогам. Їх виготовляють з екологічно чистих матеріалів. Ну, і, звичайно ж, ціна. На сьогоднішній день вона досить демократична. Велика кількість пропозицій і конкуренція зробили пластикові вікна доступними для основної маси споживачів. Крім того вони володіють чудовим зовнішнім виглядом. Чудова гнучкість і величезний вибір колірної гами дозволять придбати вікна будь-якого відтінку і практично будь-якої форми.