Недорогі пластикові вікна Справжньою революцією стало винаходу пластику, який спочатку використовувався в автомобільній промисловості. Не менш революційною стала можливість використання цього матеріалу в будівництві, головним чином, для виробництва недорогих пластикових вікон.

Популярність вікон з пластика

За останні десятиліття пластикові вікна завоювали неймовірну популярність на будівельному ринку. І це не випадково. Вікна з ПВХ, або полівінілхлориду, дуже практичні. Вони подарують вам тепло і тишу, а також зручні в експлуатації.

Матеріал ПВХ екологічно чистий і являє собою з'єднання етилену і зв'язаного хлору. Для додання міцності в нього додають стабілізатори і модифікатори. Певні добавки роблять пластик стійкий до сонячних променів, опадів і дії температури.

Всупереч розхожій думці, що вікна з ПВХ виділяють шкідливі речовини, вони цілком безпечні. Зміст використовуваного в якості термостабілізатора свинцю, який є токсином, суворо регламентується нормативними документами. Крім того, для виробництва пластику стали застосовувати такі сполуки свинцю, які не дозволяють йому виділятися з складу полівінілхлориду.

Недорогі пластикові вікна
Недорогі пластикові вікна

ПВХ профілі

Профіль ПВХ вікон складається з тонкостінного пластику і має кілька камер з повітрям. Профілі вікон відрізняються, головним чином, кількістю цих камер. Кількість камер в профілі варіюється від трьох до п'яти. Від кількості камер безпосередньо залежить здатність вікон утримувати тепло, а також жорсткість всієї конструкції.

Недорогі пластикові вікна
Ще одним елементом конструкції вікна з ПВХ є склопакет, який представляє собою два і більше листів скла, поміщених в обойму (металеву рамку). Простір між шарами скла заповнені повітрям, аргоном або криптоном. Склопакети можуть мати одну або дві камери, це залежить від кількості аркушів скла.

При виборі пластикового вікна приймайте до уваги той факт, що двокамерний склопакет має найбільше теплове опір, але і набагато більшу масу і надає велике навантаження на віконну конструкцію. Однокамерний склопакет досить добре утримує тепло, але поступається двокамерного в шумоізоляції.

Вибираючи тип пластикового вікна варто врахувати клімат району проживання і розташування будинку.