Як зробити особливими оштукатурені зовнішні стіни Це поверхні з гладкими фасадами, які повинні бути стійкі до атмосферних впливів. Нанесення фарби, покриття може бути використано в якості остаточної обробки оштукатуреної стіни.

В оформленні будівель важлива не тільки зовнішня привабливість, не можна забувати і про міцність покриття. Особливості роботи з штукатуркою дозволяють формувати на поверхні декоративні візерунки. Дуже популярні водонагрівачі kupikotel.pro, які завоювали ринок.

Таким чином, можуть бути оформлені арки, вікна прямокутної або круглої форми, дверні прорізи. Подібна обробка може бути використана як на фасадних, так і на торцевих стінах.

Як зробити особливими оштукатурені зовнішні стіни
Як зробити особливими оштукатурені зовнішні стіни

Зовнішня поверхня

Особливість полягає в тому, що на зовнішні поверхні стін штукатурка наноситься, коли основні роботи в цьому місці вже завершені, це дуже важливо, адже шар покриття дуже тонкий і повинен добре висохнути, перш ніж будуть застосовуватися будь-які інші види обробки, включаючи фарбувальні роботи.

Як зробити особливими оштукатурені зовнішні стіни
Товщина шару не повинна перевищувати двох сантиметрів, інакше повинна бути використана сітка. Вона вставляється між двома шарами для закріплення штукатурки перед установкою форми. Встановлені форми не повинні нести жодних сторонніх навантажень або мати опалубку, закріплену на них.

Порядок формування декоративних елементів починається з вибору місця, де вони будуть розташовані. Для обробки арочних вікон, форми повинні бути встановлені навколо віконних прорізів і прикріплені до краю такого отвору.

Як фіксується форма

Форма фіксується, підтримуючи каркас за допомогою клинів і розпірок, що охоплюють довжину і ширину вікна. Ці форми не повинні бути прибиті прямо на віконний отвір. Причина в тому, що при видаленні цвяхів декоративні елементи можуть бути пошкоджені.

Ширина лиття повинна бути близько двох дюймів. Міцна цементна штукатурка змішується і наноситься повільно навколо арочного вікна. Процес нанесення здійснюється в три шари. Кожен шар повинен висохнути протягом не менш як сорока п'яти хвилин.

Дерев'яний рівень використовується для затирання і згладжування нерівностей. Після чотирьох днів сушіння форми знімаються надлишки штукатурки ретельно віддаляються, потім поверхні дають висохнути протягом тижня, і після цього вже можна починати остаточну фарбування або покриття стін.