Пластикові вікна небезпечні Факт, що сучасні вікна ПВХ в більшості якостей перевершують повсякденні вікна з деревини, сьогодні знайомий практично всім. Віконних систем з металопластика на сьогоднішній день віддають переваги тисячі покупців.

Даний вибір у першу чергу спирається на те, що okonplaneta.ru є гарантією тепла і комфорту в приміщенні. Але вони є екологічно безпечними для людини? Вагома частина покупців не вирішуються на установку вікон ПВХ саме з цієї причини.

Продукти нафтохімії з яких виробляється профіль вікна часто стає загрозою людському здоров'ю внаслідок шкідливих виділень, які провокують безліч хвороб. Однак це буде показником того, що вікна ПВХ також небезпечні?

Профіль металопластикових вікон виготовляється з полівінілхлориду, який відносять до групи термопластів. Він має у своєму складі до 60% зв'язаний хлор і в 40% етилен. В процесі виготовлення вікон з металопластику в склад додають пігменти, модификаторные складові, стабілізатори та інші присадки, в тому числі і свинець. У процесі відпливу віконних рам і інших компонентів вікна він використовується як закріплювач. Однак дана складова знаходиться в біологічно пасивному стані. Тому готові вікна ПВХ виділяти свинець не зможуть.

Нерідко відбувається так, що повністю безпечні в буденності будматеріали в екстремальних умовах стають загрозою життя. Наприклад, в процесі пожежі, в цьому випадку слід зазначити, що склопакети ПВХ не запалюються, а навпаки стають якоюсь перешкодою для поширення пожежі. Виділяється при підвищенні температури хлороводород, виявляється у незначних концентраціях, таких, що не може завдати шкоди людині.

Чадний газ, інакше званий монооксидом вуглецю, що виділяється при будь-якому загоряння і вікна ПВХ винятком не стають, але так як процес горіння полівінілхлориду відбувається набагато повільніше, то концентрація смертельно небезпечна для людини буде накопичуватися досить тривалий час.

З усього сказаного випливає те, що при придбанні пластикових віконних систем, сумніватися в їх небезпечності і прислухатися до всіляких міфів фахівці категорично не радять.