Кліматичний клапан для пластикових вікон Виробництвом припливних пристроїв, серед яких кліматичні та вентиляційні віконні клапани, зараз займається фірма «Air-Box». Такий вигляд виробу монтувати простіше простого, а завдяки відмінній функціональності можна сказати, що це доступне засіб, який дозволить вам відновити повітрообмін в приміщенні.

Головною особливістю можна назвати той факт, що клапан не дозволить погіршитися повітрю, а вологості – підвищитися. Таким чином, вам не доведеться боротися з конденсатом і можливої пліснявою, що збереже ваше здоров'я. ПВХ-вікна, які вміють «дихати» - це зовсім інший рівень комфорту. Пластикові вікна недорого зараз пропонує «Rehau Windows Market».

Кліматичний клапан для пластикових вікон

Для чого потрібно кліматичний клапан

Даний прилад, по-перше, здатний відновити повітрообмін, адже сам по собі він порушений з-за високої герметичності конструкції (особливо якщо ПВХ-вікно знаходиться в закритому положенні), відрегулювати показник вологості, знизити ймовірність утворення конденсату на вікнах, а також підтримати оптимальний рівень мікроклімату. Варто зауважити, що пристрій функціонує в автоматичному режимі тоді, коли вікно закрите.

Клапан Air-Box і його позитивні якості

Це пристрій зберігає звукову та теплову ізоляцію вікна в незмінному положенні, при цьому буде забезпечено плавно регульований приплив свіжого повітря. Клапан легко встановлюється, причому неважливо, нове вікно або давно монтувати старе. При цьому зовнішній вигляд самої конструкції ПВХ-вікна не порушується. Використовуючи кліматичний клапан, йому буде потрібно від 6 до 8 годин, щоб повністю оновити повітря, що знаходиться в приміщенні, а вимоги по тепловому захисту порушені не будуть, до того ж, виключається можливість втрати тепла.

Самовентиляция

ПВХ-вікна відрізняються своєю високою щільністю, але це якість має як позитивні, так і негативні сторони. Що стосується негативного якості, то вирішується це питання монтажем кліматичного клапана, завдяки яким можна забезпечити природний повітрообмін. Звичайно, високий покаатель герметичності вікон з пластика – чудова якість, але саме це вважається причиною утворення конденсату, збільшення вологості в кімнатах і зниження якості повітря. Air-Box здатний в м'якому режимі оновити повітря. По суті, вентиляція є санітарно-гігієнічним станом приміщень.

Кліматичний клапан і його основні переваги:

• не будуть утворюватися протяги, які мають місце при класичному щелевому провітрюванні;

• що стосується щілинного провітрювання, то воно постійно повинно бути під контролем, а припливно-витяжні кліматичні клапани здатні функціонувати в автоматичному та безперервному режимі;

• встановивши клапан, вам більше не доведеться контролювати провітрювання;

• при монтажі клапана не будуть допущені різкі температурні перепади в приміщенні;

• завдяки клапану зламати ПВХ-вікно ще складніше;

• рухомі елементи конструкції отримують стійкість до зношування.