Декор стін - новий вигляд вашої квартири Бажання якось змінити навколишнє середовище, додати в неї щось яскраве і нове притаманне кожній людині. Це стосується не тільки способу життя, звичок, оточення, але і в першу чергу виду свого житла.

Адже так хочеться приходити додому, де панують облаштованість, тепло і затишок. Що ж можна змінити в дизайні квартири при цьому не вкладаючи багато грошей і не затіваючи нового ремонту?

Декор стін

Це те, що внесе різноманітність у ваш побут і «освіжить» кімнату. Якщо приміщення дозволяє, то www.teplicivsem.ru можна поставити ближче до вікна і вирощувати рослини, що значно освіжить інтер'єр. Існує величезна кількість варіантів декору. Це можуть бути дзеркала різної форми і розміру, панно, картини, фотографії, наклейки на стіну і багато іншого.

Декор стін - новий вигляд вашої квартири
Декор стін - новий вигляд вашої квартири

Почнемо з кухні

Оскільки основне призначення предметів кухні – це функціональність, дошка для нагадувань як раз те, що потрібно. На ній можна не тільки залишати послання своїм близьким, записувати рецепти і список продуктів, які необхідно придбати, але і розміщувати фотографії, створювати цікаві колажі, виявивши при цьому свою фантазію.

У людини, що входить в дитячу кімнату не повинно виникати сумніву, що це дитяча. Яскрава, барвиста, світла, весела і позитивна. Саме такі почуття викликають наклейки для стін, на яких зображені милі і забавні звірятка, герої улюблених мультфільмів і казкові персонажі.

Типи декорування стін

Декор стін - новий вигляд вашої квартири
Крім того, перевага наклейок для стін полягає в тому, що прикрасити ними кімнату може сама дитина. Адже для цього не потрібно свердлити дірку в стіні, досить просто приклеїти картинку, яка має самоклеящуюся основу. А в разі якщо картинка набридла, то зняти або переважити її в інше місце без всякого праці та шкоди для шпалер.

Спальня, це місце, де проводять час дві людини: чоловік і жінка і все що знаходиться в ній повинно стосуватися цих двох половинок, інь і янь. Один з варіантів, як прикрасити спальню, це створити колаж з фотографій, наприклад, у вигляді серця або квітки. Також можна зробити родове древо, використавши при цьому фотографії вас і ваших дітей в різні життєві моменти.

Красивим і гармонійним доповненням буде пара світильників, розташованих над ліжком. Витончені і елегантні, випромінюють м'які і приглушене світло, вони будуть створювати атмосферу затишку, тепла й інтиму. Тільки будьте обережні з вибором форм джерела світла. Не віддавайте перевагу абстракції химерних форм і яскравих кольорів, які своїм виглядом можуть зіпсувати всю романтику вашої спальні.