Ламінат. Монтаж ламінованого покриття Ґрунтовність приміщенню надає підлогове покриття. Одним з найбільш сучасних і якісних покриттів є ламінат. Він є альтернативою паркетної дошки, однак перевершує за експлуатаційними характеристиками, а також більш примелим за ціною.

Багато магазинів відзначають, що www.santrade.by випереджає за статистикою продаж інших будівельних матеріалів і дозволяє придбати товар зі знижкою.

Якість покриття, а також зовнішній вигляд прямо залежить від поверхні, на яку безпосередньо укладають ламінат. Тому вона повинна бути максимально рівною, без проміжків, западин і тріщин. Навіть самі незначні на перший погляд дефекти можуть згубно позначитися на якості і терміни служби покриття. Основа повинна містити якомога менше вологи. У разі, якщо вологість досить велика, потрібно використовувати спеціальну плівку, яка є пароізоляційної. Коли поверхня підготовлена на всі сто відсотків, можна починати роботи.

Першим ділом, кладуть підкладку, яка поглинає шум і з цієї причини називається шумопоглинаючою. Підкладка, для виготовлення якої використовують спінений поліетилен, є самою недорогою. Завдяки їй компенсується близько двох міліметрів нерівностей. Також використовують пробкову підкладку. Для її виготовлення застосовують кору дуба, яку спочатку подрібнюють, а після цього пускають під прес.

Сполучною тут є суберин, що міститься в корі. Пробкова підкладка виготовляється з натуральних матеріалів без всяких штучних добавок. З цієї причини вона екологічно чиста. Варто сказати, що ця підкладка має досить великі строки служби і з часом не деформується.

Для того, щоб ламінат звик до кліматичних умов кімнати, у якій буде покладений, слід занести його і залишити в цій кімнаті на кілька днів. Викладати ламінат бажано так, щоб його напрямок відповідало падіння світла з вікна. Це дозволить зробити стики більш непомітними. У приміщеннях, які досить довгі і при цьому дуже вузькі, ламінат краще укладати паралельно вікна - це візуально додасть приміщенню більш широкий вид.

Так як ламінат виготовлений з натуральних матеріалів, він має властивість зменшуватися і збільшуватися. Цей факт потрібно обов'язково брати до уваги і в процесі укладання плитки та ламінованої за допомогою клинків зробити зазори. Ширина таких зазорів повинна бути більше 10 міліметрів. Таку відстань передбачено між підлогою і стінками.

Вже після закінчення 20 хвилин після укладання можна приступити до установки плінтусів. Важливим аспектом є те, що прикріплювати плінтуси потрібно саме до стіни, а не до самого покриття. Існує водовідштовхувальний гель, яким бажано помазати стики, завдяки чому стики стануть ще більш щільними і герметичними.

Ламінат не кріплять до поверхні, спосіб його укладання називають плаваючим. А от між собою плитки скріплюють клеєм або так званим замковим методом. Зараз все менше використовують клей, а практикують саме механічний спосіб. Зараз придбати www.santrade.by можна в спеціалізованих магазинах і на будівельних ринках за вигідною ціною, а також з можливістю безкоштовної доставки.