Планування кімнат на початковому етапі Раніше при купівлі або після будівництва своєї квартири мешканці починали планувати призначення кімнат. При цьому стикаючись з різними незручностями в плані неправильного розміщення вікна і дверей, незручною планування і багато чого іншого.

Тому фахівці радять починати таке планування призначення ще не побудованих кімнат на самому початковому етапі.

Приміром, дитячі кімнати, в яких стильно впишуться придбані дитячі ліжечка, мають свій унікальний проект, для того щоб створити підростаючому поколінню особливі умови для ігор, розвитку і сну. Ця кімната повинна вийти за проектом максимально просторою, щоб дитина могла проводити в ній вільний час, запрошувати друзів, а не просто ночувати і робити уроки.

Якщо в кімнаті будуть жити хлопчики, то можна вибрати готовий дизайн-проект у вигляді корабля, яким будуть керувати «капітани». Для дівчаток підійде казковий замок з «феями». Такі проекти необхідно спочатку підготувати і підганяти під них загальний дизайн-проект будинку або квартири. Слід враховувати всі дрібниці, в тому числі і додаткові аксесуари, такі як, наприклад, шведська стінка, місце для комп'ютерного столу або навіть для музичного інструменту.